Kurumsal

Andeva Yatırım AŞ, Türkiye’nin en büyük topluluklarından biri olan Andeva Topluluğu’na bağlı şirketleri temsil eden ana şirkettir. Andeva Topluluğu’nun temel ilgi alanları Türkiye’nin hızla büyüyen sektörleri olan eğitim, inşaat, sağlık, perakende ve sanayidir. Andeva Topluluğu şirketleri faaliyet gösterdikleri sektörlerin lideri konumundadır.

Andeva Topluluğu’na bağlı şirketler 7 ülkede faaliyetlerini sürdürmekte ve ürünlerini Avrupa, Orta Doğu, Asya, Kuzey Afrika, Kuzey ve Güney Amerika’nın çeşitli bölgelerinde pazarlamaktadır. Andeva Topluluğu, sahip olduğu saygınlık ve marka imajı, güçlü ortaklıkları ve Türkiye piyasaları hakkındaki bilgi ve deneyimi sayesinde ana faaliyet alanlarında büyümüş ve Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sağlayan önemli bir güç haline gelmiştir. Andeva Yatırım AŞ’nin uluslararası iş ortakları arasında, konularında dünyanın önde gelen isimleri Envar Koleji, Ankar Yalıtım Dekorasyon, Andeva Yapı, Anpar Pazarlama  yer almaktadır.

Andeva Yatırım AŞ, finansman, strateji, iş geliştirme ve insan kaynakları işlevlerinin koordine edilmesinin yanı sıra Topluluğun vizyon ve stratejilerinin belirlenmesinden ve Topluluk içinde yaratılacak sinerjiyle hissedarlara sağlanan değerin artırılmasından sorumludur.